Органiзатори конкурсу:

Національна спілка
композиторів України

Київська дитяча музична школа № 3 ім.В.С.Косенка

IV Всеукраїнський
Конкурс юних пiанiстiв iм. В.С.Косенка

Шановнi колеги.
Термiн подання заявок
на Конкурс продовжено
до 27 жовтня включно.

ПРОВЕДЕННЯ
1—8 грудня 2018 року

Концертний зал КДМШ №3 ім.В.С.Косенка,
Київ, вул. Володимирська, 78

1 грудня, субота
10-00 Реєстрація учасників
15-00 Урочисте відкриття Конкурсу

2 грудня, неділя
10-00 Початок конкурсного прослуховування учасників

3 грудня, понеділок
10-00 Продовження конкурсного прослуховування учасників

8 грудня, субота
Урочисте закриття Конкурсу. Вручення дипломів, нагородження, призи. Концерт лауреатів.

Всеукраїнський конкурс
юних піаністів ім.В.С.Косенка



Лауреати III Всеукраїнського конкурсу
юних піаністів ім.В.С.Косенка (Київ, 2016)

МОЛОДША ГРУПА

Диплом I ступеня

  • Воднєва Діана
    КДШМ № 2 ім. М.Вериківського, Київ
    Викладач Лочмель Вікторія Адамівна
  • Єлісєєва Катерина
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна
  • Єрмак Михайло
    КДМШ № 32, Київ
    Викладач Ценьова Тетяна Володимирівна

Диплом II ступеня

  • Верзун-Ролінгер Тереза
    ДМШ № 1 ім. Ф.Шопена, Луцьк
    Викладач Циганкова Ірина Вадимівна
  • Нескорожена Софія
    ДМШ, Тетіїв (Київська обл.)
    Викладач Молодоженя Наталія Ігорівна
  • Павлов Михайло
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна
  • Покидайло Маргарита
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна

Диплом III ступеня

  • Авалян Крістіна
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Удовченко Світлана Олексiївна
  • Беньковська Дар'я
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Дюбенко Діана Юріївна
  • Соловйова Анастасія
    КДШМ ім. С.Турчака, Київ
    Викладач Пахомова Маргарита Олександрiвна
  • Сухановська Марина
    ДШМ, Черкаси
    Викладач Талан Олена Василівна
  • Фоменко Софія
    ДШМ, Костянтинівка (Донецька обл.)
    Викладач Федотова Анжела Валентинівна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Єлісєєва Катерина
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Павлов Михайло
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Єрмак Михайло
    КДМШ № 32, Київ
    Викладач Ценьова Тетяна Володимирівна

Диплом заохочувальний

  • Басиста Олександра
    ДШМ, Черкаси
    Викладач Талан Олена Василівна
  • Бойко Лідія
    КДМШ № 35, Київ
    Викладач Руссова Галина Миколаївна
  • Валуєва Марія
    КДМШ № 13 ім. М.Глінки, Київ
    Викладач Жижченко Євгенія Олександрiвна
  • Вашуріна Варвара
    ДМШ № 3, Миколаїв
    Викладач Скоморохова Олена Борисівна
  • Гребенюкова Марія
    КДМШ № 20, Київ
    Викладач Шутенко Тетяна Петрівна
  • Григорян Петро
    КДМШ № 14 ім. Д.Кабалевського, Київ
    Викладач Канке Ярослава Вікторівна
  • Клезь Ольга
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Дюбенко Діана Юріївна
  • Пишнюк Катерина
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Дюбенко Вікторія Юнусівна
  • Ткаченко Аміна
    ДМШ ім. А.П.Коломийця, Миргород (Полтавська обл.)
    Викладач Вершиніна Лариса Валентинiвна
  • Тонкошкуренко Катерина
    ДШМ № 1, Біла Церква (Київська обл.)
    Викладач Баранова Алла Валентинівна
  • Чернишова Агата
    ДШМ ім.Л.М.Нагаєва, Чорноморськ (Одеська обл.)
    Викладач Штирбул Світлана Анатоліївна

СЕРЕДНЯ ГРУПА

Диплом I ступеня

  • Бершацька Ксенія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Діденко Олена Станіславівна
  • Дзвінковський Олександр
    ДШМ, Хмільник (Вінницька обл.)
    Викладач Красільник Рімма Василівна
  • Карташев Владіслав
    ДШМ, Костянтинівка (Донецька обл.)
    Викладач Федотова Анжела Валентинівна

Диплом II ступеня

  • Віницький Іван
    КДМШ № 27, Київ
    Викладач Назарова Валентина Петрівна
  • Кущ Дмитро
    КДМШ № 20, Київ
    Викладач Скурлатова Ольга Назарівна
  • Таран Микола
    ДМШ № 2, Первомайськ
    Викладач Таран Ліана Миколаївна

Диплом III ступеня

  • Бянова Дарина
    ДМШ № 4, Херсон
    Викладач Солгутовська Галина Леонiдiвна
  • Дудник Дар'я
    Міська школа мистецтв, Нетішин (Хмельницька обл.)
    Викладач Голяницька Олеся Борисівна
  • Качуровський Григорій
    ДМШ № 11, Одеса
    Викладач Лазарєва Олена Руфимівна
  • Степанюк Анастасія
    ДМШ № 2, Вінниця
    Викладач Процюк Інна Віталіївна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Бершацька Ксенія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Діденко Олена Станіславівна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Карташев Владіслав
    ДШМ, Костянтинів (Сумська обл.)
    Викладач Федотова Анжела Валентинівна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Таран Микола
    ДМШ № 2, Первомайськ
    Викладач Таран Ліана Миколаївна

Диплом заохочувальний

  • Андрієв Даніїл
    КДМШ № 10, Київ
    Викладач Войтова Олена Анатоліївна
  • Базенко Ілля
    ДМШ № 4, Херсон
    Викладач Іванькова Катерина Семенівна
  • Боднарчук Іванна
    ДМШ ім. А.П.Коломийця, Миргород (Полтавська обл.)
    Викладач Вершиніна Лариса Валентинiвна
  • Кадурін Кирило
    ДШМ ім.М.Березовського, Глухів (Сумська обл.)
    Викладач Рябініна Валерія Валентинiвна
  • Клезь Ксенія
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Прокопенко Мирослава Вiталiївна
  • Миколайчук Софія
    КДШМ № 2 ім. М.Вериківського, Київ
    Викладач Лочмель Вікторія Адамівна
  • Парфьонова Марія
    КДМШ № 35, Київ
    Викладач Штефан Наталія Олексіівна
  • Саліхова Аміна
    КДМШ № 8, Київ
    Викладач Івженко Тетяна Володимирівна

СТАРША ГРУПА

Диплом I ступеня

  • Дубій Софія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Діденко Олена Станіславівна
  • Корнута Олександр
    КДМШ № 21, Київ
    Викладач Коцюба Галина Леонідівна
  • Мальченко Анна
    КДМШ № 4 ім. Д.Шостаковича, Київ
    Викладач Савченко Олена Михайлівна

Диплом II ступеня

  • Бурдальов Максим
    КДМШ № 26, Київ
    Викладач Бєлова Ірина Вікторівна
  • Цисін Михайло
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна

Диплом III ступеня

  • Інтелегатор Іларіон
    Студія КІМ ім. Р.М.Глієра, Київ
    Викладач Бондаренко Олена Яківна
  • Шикита Олександр
    ДШМ № 1, Біла Церква (Київська обл.)
    Викладач Баранова Алла Валентинівна
  • Юрченко Іван
    КДМШ № 13 ім. М.Глінки, Київ
    Викладач Жижченко Євгенія Олександрiвна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Корнута Олександр
    КДМШ № 21, Київ
    Викладач Коцюба Галина Леонідівна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Цисін Михайло
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Дубій Софія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Діденко Олена Станіславівна

Диплом заохочувальний

  • Базалицька Ніколь
    ДМШ № 2, Вінниця
    Викладач Шиніна Світлана Іванівна
  • Коваль Лучія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Зайцева Неллі Киямівна
  • Костик Анна
    КДШМ № 5, Київ
    Викладач Кобзар Олена Зіновіївна
  • Плішко Анастасія
    КДМШ № 7 ім. І.Шамо, Київ
    Викладач Короп Світлана Петрівна