Органiзатори конкурсу:

Національна спілка
композиторів України

Київська дитяча музична школа № 3 ім.В.С.Косенка

ПРОВЕДЕННЯ
21—23 листопада 2020 року

Концертний зал КДМШ №3 ім.В.С.Косенка,
Київ, вул. Володимирська, 78

21 листопада, субота
10-00 Реєстрація учасників (по телефону)

23 листопада, понеділок
10-00 Конкурсне прослуховування учасників

(дату буде оголошено пiзнiше)
Урочисте закриття Конкурсу. Вручення дипломів, нагородження, призи. Концерт лауреатів.

Всеукраїнський конкурс
юних піаністів ім.В.С.Косенка



Лауреати V Всеукраїнського конкурсу
юних піаністів ім.В.С.Косенка (Київ, 2020)

Шановні колеги!
З огляду на складну епідемічну ситуацію Оргкомітет прийняв рішення не проводити урочисте закриття Конкурсу. Нагороди переможці можуть отримати починаючи з 1 грудня в індивідуальному порядку в КДМШ №3 ім.В.С.Косенка протягом робочого тижня з 11-00 до 13-00. До участі в концертах лауреатів переможці будуть запрошені окремо. Концерти будуть плануватися з урахуванням епідемічної ситуації. Іногороднім учасникам нагороди можуть бути відправлені поштою.

МОЛОДША ГРУПА

Диплом I ступеня

  • Дяченко Борис
    КДМШ № 7 ім.І.Шамо, Київ
    Викладач Дяченко Ірина Володимирівна

Диплом II ступеня

  • Без'язична Юліанна
    ДМШ № 1, Умань (Черкаська обл.)
    Викладач Абдуліна Наталія В'ячеславівна
  • Буй Софія
    КДМШ № 27, Київ
    Викладач Назарова Валентина Петрівна
  • Возна Злата
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна
  • Кислицька Анна
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Піщейко Ганна Миколаївна

Диплом III ступеня

  • Сітшаєва Зарема
    КДМШ № 14 ім. Д.Кабалевського, Київ
    Викладач Канке Ярослава Вікторівна
  • Тарковська Анна
    КПНЗ «Вишнівська ДМШ», Вишневе (Київська обл.)
    Викладач Рогач Любов Петрівна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Возна Злата
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Кислицька Анна
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Піщейко Ганна Миколаївна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Сітшаєва Зарема
    КДМШ № 14 ім. Д.Кабалевського, Київ
    Викладач Канке Ярослава Вікторівна

Диплом заохочувальний

  • Лебедєва Аріна
    КДМШ № 35, Київ
    Викладач Руссова Галина Миколаївна
  • Панченко Зоряна
    КДМШ № 35, Київ
    Викладач Штефан Наталія Олексіівна
  • Петренко Антоніна
    ДШМ, Обухів (Київська обл.)
    Викладач Фенканін Ольга Андріївна
  • Полоцька Емілія
    КДМШ № 27, Київ
    Викладач Петрушак Ольга Ігорівна
  • Рябов Михайло
    КДМШ № 5 ім. Л.Ревуцького, Київ
    Викладач Мусатова Тетяна Василівна
  • Смірнова Євгенія
    Броварська ДМШ, Бровари (Київська обл.)
    Викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

СЕРЕДНЯ ГРУПА

Володар ГРАН-ПРІ

  • Федюрко Олександр
    КДМШ № 21, Київ
    Викладач Коцюба Галина Леонідівна

Диплом I ступеня

  • Іост Павло
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Піщейко Ганна Миколаївна

Диплом II ступеня

  • Засімович Єлизавета
    Вишнівська ДШМ, Вишневе (Київська обл.)
    Викладач Григоренко Вікторія Миколаївна

Диплом III ступеня

  • Бойко Лідія
    КДМШ № 35, Київ
    Викладач Руссова Галина Миколаївна
  • Кашубайте Клея
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Дюбенко Вікторія Юнусівна
  • Кутковська Лариса
    ДМШ № 1, Херсон
    Викладач Кучернюк Тетяна Ювеналіївна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Засімович Єлизавета
    Вишнівська ДШМ, Вишневе (Київська обл.)
    Викладач Григоренко Вікторія Миколаївна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Іост Павло
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Піщейко Ганна Миколаївна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Федюрко Олександр
    КДМШ № 21, Київ
    Викладач Коцюба Галина Леонідівна

Диплом заохочувальний

  • Воронов Назар
    КДМШ № 4 ім. Д.Шостаковича, Київ
    Викладач Савченко Олена Михайлівна
  • Липинська Анжела
    ДШМ № 9, Одеса
    Викладач Яцинюк Ольга В'ячеславівна
  • Репук Емілія
    Вишнівська ДШМ, Вишневе (Київська обл.)
    Викладач Рогач Любов Петрівна
  • Чміль Ольга
    Музична школа сценічного виховання ім.І.Карабиця, Київ
    Викладач Копаниця Світлана Петрівна

СТАРША ГРУПА

Диплом I ступеня

  • Покидайло Маргарита
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна

Диплом II ступеня

  • Авалян Крістіна
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Удовченко Світлана Олексіївна
  • Бершацька Ксенія
    КДМШ № 1 ім. Я.Степового, Київ
    Викладач Діденко Олена Станіславівна
  • Кущ Дмитро
    Школа-студія при КМАМ ім.Р.Глієра, Київ
    Викладач Бондаренко Олена Яківна
  • Федосєєв Кирило
    ДМШ № 3, Кропивницький
    Викладач Іванова Ірина Олексіївна

Диплом III ступеня

  • Григорян Петро
    КДШМ № 2 ім. М.Вериківського, Київ
    Викладач Іващенко Тетяна Костянтинівна
  • Миколайчук Софія
    КДШМ № 2 ім. М.Вериківського, Київ
    Викладач Лочмель Вікторія Адамівна
  • Павлов Михайло
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Шуригіна Наталія Іванівна

Диплом за краще виконання твору В.С.Косенка

  • Покидайло Маргарита
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна

Диплом за краще виконання твору епохи барокко

  • Кущ Дмитро
    Школа-студія при КМАМ ім.Р.Глієра, Київ
    Викладач Бондаренко Олена Яківна

Диплом за яскраве втілення художнього образу

  • Авалян Крістіна
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Удовченко Світлана Олексіївна

Диплом заохочувальний

  • Базенко Ілля
    ДМШ № 4, Херсон
    Викладач Іванькова Катерина Семенівна
  • Вашуріна Варвара
    ДШМ № 3, Миколаїв
    Викладач Скоморохова Олена Борисівна
  • Лагвілава Георгій
    КДМШ № 8, Київ
    Викладач Воробйова Наталія Анатоліївна


Спецiальний приз вiд Голови журi

  • Дяченко Борис
    КДМШ № 7 ім.І.Шамо, Київ
    Викладач Дяченко Ірина Володимирівна
  • Іост Павло
    КДШМ № 4, Київ
    Викладач Піщейко Ганна Миколаївна
  • Покидайло Маргарита
    КДМШ № 3 ім. В.Косенка, Київ
    Викладач Асдачкова Тетяна Михайлівна
  • Федюрко Олександр
    КДМШ № 21, Київ
    Викладач Коцюба Галина Леонідівна